Beton architektoniczny
Beton architektoniczny – oryginalny pomysł na wykończenie Twoich wnętrz
Beton architektoniczny pozwoli Ci stworzyć nowoczesne, unikatowe wnętrza i da Ci niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dzięki wykonanym z niego płytom dekoracyjnym w prosty i szybki sposób wykończysz ściany i podłogi. A to tylko niektóre z jego możliwości.
Płyty z betonu – trwałość i nowoczesny styl
Płyty z betonu architektonicznego to idealny sposób na wykończenie przestronnych loftów i nowoczesnych pomieszczeń, urządzonych w stylu industrialnym czy minimalistycznym. Wizualnie do złudzenia przypominają one beton budowlany – mają typowe dla niego przebarwienia i pęcherze, co nadaje im surowego, niepowtarzalnego charakteru. Mieszanka, z jakiej wykonuje się płyty, pozwala jednak na osiągniecie bardzo wysokiej jakości i trwałości przy równoczesnym zmniejszeniu grubości i ciężaru poszczególnych elementów. Co więcej, płyty z betonu architektonicznego cechują się wyjątkową gładkością i są odporne na plamy.
Na ściany i podłogi
Beton architektoniczny to oryginalna alternatywa dla tradycyjnych okładzin ściennych. Wnętrzom nadaje chłodnego, mocno nowoczesnego charakteru, nie wymaga licznych i efektownych dodatków, pięknie prezentuje się w połączeniu ze stalą i naturalnym drewnem. Ściany nie są jedynym miejscem, na którym można go zastosować. Płyty idealnie sprawdzają się również w roli blatów kuchennych i materiału wykończeniowego na posadzki. Można je również zastosować przy budowie kominków, a także na elewacji.
Do salonu i łazienki
Po odpowiedniej impregnacji beton dekoracyjny bez problemu może być wykorzystany nie tylko w salonie, ale też w pomieszczeniach o dużej wilgotności, a zatem łazience i kuchni. Wysoka wytrzymałość materiału, jego gładka powierzchnia, odporność na plamy oraz łatwość utrzymania w czystości to gwarancja, że Twoje ściany będą prezentowały się efektownie i nienagannie przez długi czas.
Szybki i prosty montaż
Płyty z betonu architektonicznego dostępne są w wersji gładkiej oraz w trzech wariantach porowatości, a także w czterech kolorach: białym, szarym, antracytowym i czarnym. Produkowane są w kilku rozmiarach i grubościach, co daje duże możliwości aranżacyjne i gwarantuje szybki oraz łatwy montaż.