Nasze meble

Nasze meble tapicerowane to komfort, styl i najwyższa jakość!

Kupując w naszej galerii krzesła bądź fotele tapicerowane, każdy może liczyć na idealne dla siebie rozwiązanie. Zwracamy bowiem dużą uwagę na to, by zaproponować Państwu kształty oraz tkaniny, które okażą się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Skupiamy się w naszej pracy na tym, aby byli Państwo przez długie lata zadowoleni z takiego, a nie innego wyboru.
 

Meble tapicerowane, które wpasują się w każde wnętrze

Nasze krzesła tapicerowane i fotele tapicerowane znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Istnieje możliwość doboru miękkości, wysokości oraz rodzaju mebla, grubości jego siedziska i oparcia, a także kształtu czy koloru nóg. Do tego oferujemy różne wykończenia oparcia. Tym samym każdy jest w stanie nieco spersonalizować swoje nowe elementy wyposażenia.
 
Nie da się jednak ukryć, że niezwykle ważna jest także podstawa krzesła czy fotela, występująca często w opcji lakierowanego drewna, chromu, złota bądź metalu. Dzięki temu meble są trwałe i pięknie prezentują się w każdej aranżacji.
 

Komfortowe narożniki o nietuzinkowych kształtach

W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo również eleganckie i wygodne narożniki tapicerowane o nietuzinkowych kształtach oraz rozkładane bądź nierozkładane sofy tapicerowane. Mamy duże możliwości, aby spersonalizować dla Państwa meble wypoczynkowe oraz wykonać dany mebel pod indywidualny wymiar. W zależności od wymagań oferujemy ogromną paletę pięknych tkanin do wyboru, takich jak: szenile, welury, żakardy, mikrofazy czy sztuczne lub naturalne skóry.
 
Przywiązujemy szczególną uwagę, aby zaproponować i dobrać Państwu idealne meble do wnętrza. Jesteśmy więc pewni, że jeśli zdecydujecie się na zakup u nas w salonie, Państwa sofa będzie najładniejszą kanapą wśród wszystkich modeli dostępnych na rynku. Nabyty u nas fotel będzie natomiast najpiękniejszy i najwygodniejszy spośród wszystkich siedzisk tapicerowanych.