Oferty specjalne

 

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Oferujemy bezpłatne konsultacje projektanta oraz architekta wnętrz, z wcześniejszym umówieniem się na dogodny dla Państwa termin.

 

 

TAPETY (oferta specjalna)

Specjalizujemy się w branży ekskluzywnych tapet flizelinowych, papierowych, winylowych, obiektowych oraz materiałowych. Oferujemy ponad 1000 ciekawych wzorów tapet najlepszych marek. W swojej działalności koncentrujemy się na zaspokajaniu potrzeb klienta poprzez dostarczanie produktów o najwyższej jakości i indywidualnych cechach kojarzonych w przyszłości wyłącznie z danym obiektem.

 

 

Naszym klientom oferujemy bogatą gamę także tapet ekskluzywnych, wykonanych z naturalnych materiałów np.: tapet rattanowych, tapet jedwabnych, przeznaczonych do każdego rodzaju wnętrza. Oprócz wymienionych już rodzajów tapet ściennych, w naszej ofercie znajdują się także specjalne tapety, tzw. tapety obiektowe, o podwyższonej wytrzymałości i odporności na ogień, które z powodzeniem można przyklejać na ściany obiektów publicznych – biur, galerii handlowych, hoteli itp, także oferujemy szeroki wybór fototapet, zdjęcia pejzaży, zwierząt, przeskalowanych roślin, rozmaite komputerowe grafiki oraz motywy naniesione na papier bądź w wersji pełnozmywalnej na winyl.