Podłogi betonowe

Płyny betonowe podłogowe – solidna podłoga z charakterem

Płyty betonowe – jako materiał bardzo trwały – idealnie sprawdzają się w roli okładzin podłogowych. Są łatwe do utrzymania w czystości, można je zastosować w lokalach komercyjnych oraz domach czy mieszkaniach, wreszcie, pasują do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach.

 

Efektowna alternatywa dla płytek ceramicznych

Płyty posadzkowe z betonu architektonicznego to oryginalna i efektowna alternatywa dla płytek ceramicznych. Wyglądają niezwykle stylowo i nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Naturalne barwy betonu pięknie prezentują się zwłaszcza we wnętrzach nowoczesnych, w minimalistycznym, industrialnym stylu.

Choć beton kojarzony jest przede wszystkim z przestronnymi loftami, warto zastosować go również w nieco mniejszych i bardziej tradycyjnych wnętrzach. Jego jaśniejsze odcienie optycznie powiększają przestrzeń i wprowadzają do niej harmonię. Płyty betonowe są również znakomitym tłem dla wyposażenia i dodatków, co daje dużą swobodę wyboru przy urządzaniu mieszkania, zwłaszcza jeśli chodzi o kolory.

 

Do lokali komercyjnych i mieszkaniowych

Płyty z betonu można stosować zarówno w pomieszczeniach komercyjnych, np. restauracjach i kawiarniach czy budynkach użyteczności publicznej, jak również w mieszkaniach i w domach. Pięknie będą się prezentowały w reprezentacyjnym salonie czy hallu, sprawdzą się również w pomieszczeniach o dużej wilgotności, np. łazience czy kuchni.

 

Prosty montaż i trwałość na lata

Płyty występują w 4 podstawowych kolorach: białym, szarym, antracytowym i czarnym i w 6 wymiarach. Grubość płyt podłogowych to 18 mm, co z jednej strony zapewnia ich optymalną wytrzymałość, z drugiej, gwarantuje lekkość, która przekłada się na szybkość i łatwość montażu.

Dla zwiększenia komfortu i wygody użytkowania zalecamy wybór płyt betonowych w ich najmniej porowatej wersji, a także ich dodatkową impregnację. Dzięki temu plamy nie będą wsiąkały w ich strukturę, a czyszczenie będzie znacznie łatwiejsze.

 

Betonowe schody

W ofercie posiadamy również stopnice z betonu. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią rozwiązania proste, nowoczesne i niepowtarzalne. Nierównomierne rozłożenie wżerów i typowe dla betonu przebarwienia sprawiają bowiem, że nie ma dwóch identycznych elementów, a każda płyta jest swego rodzaju unikatem.

Zapraszamy do Galerii Wnętrz Cocodeco, gdzie można zobaczyć przykładową realizację a także pełną paletę kolorów.